Pozvánka na cestopisnou besedu

beseda Švédsko

Petrovická cestovatelka Lucie Vidličková alias "Bloncka na cestách" přijde do Kulturního centra povyprávět o své cestě do Švédska. Beseda "Švédskem za polárním kruhem" se koná ve středu 10. dubna 2024 od 17 hod.

Zajímá Vás, jak to vypadá ve švédském Laponsku na královské cestě Kungsleden za polárním kruhem? Odkud a kam vede nejkrásnější trek severní Evropy, a jak je náročný? Jak přežít všechny ty otravné komáry a kolik sobů lze potkat během 14 dnů? Jaký je průměrný věk těch, co Kungsleden chodí? To a ještě spoustu dalšího se doslechnete na přednášce o putování švédským Laponskem, kterou Lucie Vidličková osobně absolvovala na konci srpna 2023.

Vstupné 50 Kč.

Všichni jste srdečně zváni.